Southbend S-Series SE36A-TTH 36" Electric Range w/ 24" Griddle & Convection Oven | 208/240V
Southbend S-Series SE36A-TTH 36
Product Specifications
BRAND  Southbend
MODEL  SE36A-TTH
DESCRIPTION
The Southbend SE36A-TTH Electric Range is capable of many varieties of cooking tasks. This model incorporates a 24" griddle with thermostatic controls, a 12" hot top and a convection oven as a base. This Southbend SE36A-TTH Electric Range is also known as: SB-SE36ATTH
ADDITIONAL INFORMATION
• 24" griddle and 12" hotplate • Standard depth • Convection oven base • Stainless steel front • Heavy duty construction
FINANCE AND BUY OPTIONS
Rent for short-term needs, finance the purchase by leasing, or just purchase outright.
Offered by Christine at Supplier #11845 in Perrysburg, OH