Comstock-Castle F3226-24B 60" Gas Range w/ 6-Burners, 24" Griddle, & 2 Standard Ovens | 244,000 BTU
Comstock-Castle F3226-24B 60
Product Specifications
BRAND  Comstock-Castle Stove
MODEL  F3226-24B
DESCRIPTION
ADDITIONAL INFORMATION
• gas • 60" wide • 6 24,000 BTU star burners w/12" sq. cast iron grates • 1 24" raised griddle/broiler w/3/4" thick plate w/manual controls • 2 standard ovens w/enamel lining • Stainless Steel exterior • back riser & high shelf • 6" Stainless Steel legs • 244,000 BTU
FINANCE AND BUY OPTIONS
Rent for short-term needs, finance the purchase by leasing, or just purchase outright.
Offered by Christine at Supplier #11845 in Perrysburg, OH